Тиждень безпеки дитини

З метою формування у свідомості дітей відчуття особистої та колективної безпеки, закріплення уявлень про можливі небезпечні ситуації природного, техногенного, біологічного характеру та відпрацювання поведінки дошкільників в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій; формуванню  і розвитку  у дітей дошкільного віку високих морально – психологічних якостей: мужності, відваги, витримки, ініціативи та кмітливості; удосконаленню  теоретичних знань і практичних навичок педпрацівників з питань захисту від наслідків надзвичайних ситуацій в ЗДО "Сонечко" був проведений «Тиждень безпеки дитини» з 08 по 12 травня 2023 року.

Перший день: "Правила дорожнього руху".

Другий день: "День здоров'я. Бережи здоров'я змалку".

Третій день: "Вогонь - друг, вогонь - ворог".

Четвертий день: "День довкілля".

П'ятий день: "Допоможи собі та другові".

Під час проведення Тижня безпеки дитини здійснено заходи відповідно до розробленого плану проведення: