Результати моніторингу знань

В КЗО "Керносівський ЗДО «Сонечко» Перещепинської міської ради проводиться моніторингове дослідження показників формування життєвої компетентності дошкільників  відповідно до освітніх ліній Базового компоненту дошкільної освіти в Україні та чинних програм розвитку дитини, рекомендованих Міністерством освіти і науки України.

Для здобуття дітьми дошкільної освіти в закладі створено всі умови: всі діти забезпечені комплектом навчальної літератури (прописами, альбомами, приладдями тощо). Всі діти мають медичні довідки про стан здоров’я та епідеміологічне оточення. У ЗДО забезпечено виконання санітарно-гігієнічних умов щодо організації режиму дня дошкільників, організації харчування, санітарного утримання приміщень. Більшість дітей проявляють інтерес до пізнання світу, самостійність та творчість у застосуванні отриманих знань.