коронавірус:профілактика інфікування та поширення
З 09 по 13 грудня 2019 року в ЗДО "Сонечко" проводиться Тиждень права.

27 вересня 2019 року в ЗДО "Сонечко" відбулося свято присвячене Дню дошкілля.

З 22.04. по 26.04.2019 року в закладі проводяться заходи із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2019 році під девізом "Безпечне та здорове майбутнє праці". Проведено конкурс дитячого малюнка та розваги для дітейз питань охорони праці, проведені інструктажі з працівниками та батьтками вихованців.

4 квітня 2019 року в ЗДО "Сонечко" проводилася акція "Чистий четвер". Працівники впорядковували територію закладу та прилеглу до неї. Вихованці разом з вихователями наводили лад на ігровому майданчику та біля квітників. Були побілені бордюри, дерева, впорядковано територію біля памятника  воїнам-визволителям.

7 березня в ЗДО "Сонечко" відбулося святкування Міжнародного жіночого дня.

22 грудня 2018 року в ДНЗ "Сонечко" відбулося свято "Новий рік до нас іде". На свято завітали Дід Мороз зі Снігуронькою, які принесли дітворі веселий настрій та багато солодких подарунків. З радістю та великою цікавістю вихованці розповідали вірші Діду Морозу, грали з ним в ігри та танцювали зі Снігуронькою.

19 грудня 2018 року в ДНЗ "Сонечко" завітав Святий Миколай. Разом зі своїми ангелятами вони показали виставу. Вихованців також брали активну участь: розповідали вірші гостям та відгадували загадки. Після свята залишись дітворі яскраві незабутні враження та солодні подаруночки під подушкою.

"Свято Осені" зустрічали вихованці ДНЗ "Сонечко" віршами, танцями і піснями. Також в закладі освіти було організовано міні-виставку на осінню тематику.  Дякуємо батькам, які разом зі своїми дітьми долучилися до створення поробок!

28 вересня 2018 року в ДНЗ "Сонечко" відбулося святкування Дня вихователя і всіх дошкільних працівників. Віршами, запальними танцями і піснями діти вітали працівників закладу, після чого смакували святковим пирогом.

1 червня 2018 року вихованці ДНЗ "Сонечко" взяли участь у святкуванні Дня захисту дітей.

30 травня 2018 року в ДНЗ "Сонечко" відбулося свято "Прощавай, садок дитячий!" Вітаємо випускників та бажаємо їм успіхів у навчанні!

20 квітня 2018 року - День цивільного захисту в ДНЗ. У закладі освіти проводилося відпрацювання евакуації учасників навчально-виховного процесу спільно з працівниками з приміщень ДНЗ на випадок виникнення пожежі.