Навчальний процес

Завдання й функції роботи закладу дошкільної освіти "Сонечко" відповідають вимогам Базового компоненту дошкільної освіти, програми розвитку дитини дошкільного віку “Українське дошкілля”. Освітній процес здійснюється державною мовою - українською.

Основний напрям діяльностіеколого-природний

напрям діяльності

Ключові завдання на 2019-2020 навчальний рік:

•      Створення належних умов для отримання дітьми дошкільної освіти.
  •    Продовжувати роботу щодо національно-патріотичного виховання  дошкільників через любов до природи, своєї країни, рідного села, дому, батьків.
  •   Забезпечення дієвості особистісно-орієнтованої освітньої системи.
  •  Зміцнення фізичного здоров'я дітей шляхом активізації фізкультурно-оздоровчих видів діяльності.
  •  Реалізація принципів демократизації, гуманізації та індивідуалізації, інегрованості педагогічного процесу в дошкільному навчальному закладі.
  •  Вдосконалення освітнього простору в контексті еколого-природничого напряму розвитку.

Програма розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля" визначає завдання і зміст розвитку дитини віком від двох до шести років. У програмі визначено завдання з різних напрямків роботи:

• фізичний розвиток

• соціально-моральний розвиток

• емоційно-ціннісний розвиток

• пізнавальний розвиток

• мовленнєвий розвиток

• художньо-естетичний розвиток

• креативний розвиток

Мета програми "Українське дошкілля" - підготувати дітей до розв`язування складних життєвих ситуацій, навчити їх захищати себе від небезпеки, орієнтуватись у своїх правах та обов`язках та виховати в дітей гуманні почуття і доброзичливі взаємини в колективі, навчити дошкільників культури спілкування з дорослими. Програма забезпечує розвиток творчих здібностей дітей, їхньої уяви, самостійності

Використовується в роботі парціальна програма «Петриківський первоцвіт»

Освітні завдання програми:

• Ознайомити дітей з історією Петриківки та технікою петриківського розпису.
  • Розвивати творчу уяву, образне мислення, зорову та рухову пам'ять, почуття форми, ритму, кольору, спонукати дітей до створення власних композицій.
  • Виховувати креативну особистість дошкільника засобами петриківського розпису.

Робочий навчальний план на 2019-2020 навчальний рік

Річний план роботи на 2019-2020 навчальний рік